Witam na stronie mojego gabinetu!


Ortopedią zajmuję się od 2010r. W 2017 roku uzyskałem tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Obecnie pracuję w oddziale chirurgii urazowo – ortopedycznej Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Zgorzelcu, z którym długoterminowo wiążę swoją przyszłość ze względu na świetny zespół oraz wysoki poziom świadczonych usług.  Z uwagi na pracę w oddziale mam nieustanny kontakt z blokiem operacyjnym oraz bardzo szeroką gamą przypadków ortopedycznych.

Jestem zafascynowany biologicznymi metodami leczenia. Mam duże doświadczenie w stosowaniu różnych form osoczowych czynników wzrostu w ortopedii oraz w leczeniu trudno gojących się ran. Wykonuję także bardziej zaawansowane zabiegi z użyciem komórek macierzystych uzyskiwanych z tkanki tłuszczowej.

Aktywnie uprawiam sport i rozumiem dylematy sportowców (regularnie startuję w biegach OCR, jednej z bardziej kontuzjogennych dziedzin). Nie stosuję zbędnego unieruchomienia lub staram się ograniczyć je do minimum. Kładę nacisk na rehabilitację. Nie uznaję podejścia  „jeśli boli podczas biegania to proszę nie biegać”, zawsze staram się umożliwić powrót do sportu.

 

W razie problemów natury ortopedycznej służę radą i pomocą. 

"Zdrowie jest najważniejszą rzeczą jaką posiadasz w życiu!"

Skontaktuj się w celu umówienia wizyty.